LUNDONIA HUB DAVLE

LUNDONIA s.r.o.

 

 

Martina Šimonovská

Jednatelka společnosti LUNDONIA s.r.o.

 

martina.lundonia@seznam.cz

+420 777 797 275

 

Lektoka AJ, NJ a ŠJ

Martina se po ukončení střední školy vydala na výměnný pobyt do Německa, kde strávila 2,5 roku a jazykový kurz na Goethe Institutu v Giessenu zakončila závěrečnou zkouškou. Do Německa se pak ještě vrátila na další 2 roky, kdy v rámci vzdělávání získala stipendium u letecké společnosti Deutsche Lufthansa a ve Frankfurtu nad Mohanem vystudovala letecký provoz. Létání a cestování se stalo součástí jejího života, proto také absolvovala průvodcovský kurz. Své jazykové znalosti využívala při návštěvách cizinců v České republice. Znalost cizích jazyků je nedílnou součástí cestovního ruchu, proto si jako další jazyk přibrala angličtinu. Její znalost prohloubila při studijním pobytu ve Velké Británii a při ročním pobytu v USA, kde získala TOEFL certifikát. Španělský jazyk se začala učit v roce 2001 a pokračovala na soukromé vysoké škole ESMA – Escuela Superior de Marketing y Administración, kterou zakončila titulem MBA v oblasti marketingu a managementu. I španělštinu si zdokonalovala v praxi při svých pobytech ve Španělsku – Marbella a Sevilla, dále pak v Dominikánské republice, Mexiku, Peru, Chile, Argentině a na Kubě.
V současné době se věnuje vedení jazykových kroužků na základní škole, s výukou cizích jazyků má zkušenosti také při soukromém vyučování, je držitelkou certifikátu – Lektor.

 

petra měšťan  Petra Měšťanová

– fyzioterapeutka a lektorka cvičení Fitball – cvičení na balonech + zdravotní cvičení

V roce 2007 jsem začala studovat na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze obor Fyzioterapie. Během studií mě krom fyzioterapie začaly zajímat také masáže a další relaxační techniky. Začala jsem v tomto oboru pracovat, vzdělávat se a poznávat nové techniky a úžasné lidi. Po ukončení studia fyzioterapie jsem pracovala jako fyzioterapeut v Praze a poté v Jílovém u Prahy.  V roce 2012 jsem se seznámila s Evou Machovou, se kterou spolupracuji a díky ní mohu nabízet služby fyzioterapie a masáží ve vzdělávacím centru Lundonia Hub Davle.

REGISTROVANÝ FYZIOTERAPEUT MINISTERSTVEM ZDRAVOTNICTVÍ ČR

Jana Bartůňková

lektorka ŠJ a AJ

Jmenuji se Jana Bartůňková a na JŠ Lundonia v Davli vyučuji španělštinu a angličtinu.
Vystudovala jsem pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy (obor speciální pedagogika) a též jsem se věnovala na Státní jazykové škole cizím jazykům (AJ, FJ, ŠJ), jejichž studium jsem završila státními jazykovými zkouškami.
Španělštinu jsem také měla možnost studovat na Univerzitě na Kubě (Universidad de la Habana), kam jsem byla vyslána na studijní stáž. Nějakou dobu jsem pracovala na Kubánském velvyslanectví v Praze (na obchodním oddělení).
Španělština mi velmi přirostla k srdci zejména díky poznání mnoha přátel především ze zemí Latinské Ameriky.
S výukou španělštiny a angličtiny mám mnohaleté zkušenosti, a to jak z různých kurzů pro děti a mládež, tak z kurzů pro dospělé.
Učit mě moc baví a ve svých kurzech ráda přivítám další nové zájemce o tento krásný jazyk.

 

Radka Hrbková

lektorka AJ

Významný článek našeho týmu je právě Radka. Spolehlivá a svědomitá lektorka, která vyučuje jak dospělé tak děti. Radka je lektorka skupinových i individuálních lekcí. V současné době se s ní můžete setkat především v kurzech angličtiny v místní základních a mateřských školách – Štěchovice, Slapy.

 

Jana Soukupová

lektorka AJ

Lektorka Jana vyučuje kurzy anglického jazyka a to především malé školáky a předškoláky. Setkat se s ní můžete při výuce kurzů pro 1. až 3. třídu a kurzů angličtiny pro děti MŠ. Na jejich lekcích oceníte preciznost, připravenost a skvělé nápady, které těm nejmenším studentům rozzáří očička při každé výuce. Jana lektoruje také individuální lekce.

 

Štěpánka Bartůňková

lektorka AJ

Ano, ano. Mladší posila z rodu Bartůňkových :-). Dcera Jany Bartůňkové a naše lektorka anglického jazyka, která vyučuje jak skupinové kurzy tak individuální lekce dětí i dospělých. Aktuálně se s ní můžete setkat v kurzech AJ pro začátečníky.

 

nastym_janavodickova Jana Vodičková

 lektorka jógy pro děti a kundaliní jógy pro dosplěé

V Lundonii vedu již 6.rokem  kurzy Kundaliní jógy podle jogiho Bhajana a od letoška znovu i kurz dětské jógy. Jsem certifikovaná lektorka Kundaliní jógy (KRI 2010) a Cvičitelka jógy 2.třídy se specializací dětská jóga (ČADJ 2014). Vyučuji také AJ, mluvím plynně a zkoušku FCE jsem úspěšně složila již na střední škole (1998). Poté jsem ještě pracovala s rodilými mluvčími.  V zimě mě můžete potkat na Chotouni jako nezávislou lyžařskou instruktorku, v létě na vodě jako instruktorku vodní turistiky. I při výuce jazyků, zejména dětí, zapojuji pohyb 🙂V rámci projektu EU Ženy s námi se počítá! v současné době působím jako koordinátorka jazykových kurzů a do Vánoc 2018 se budeme také vídat na recepci.

 

Jitka Sumarta

lektorka AJ

Jitka vystudovala filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor angličtina-čeština, učitelství.Angličtinu vyučovala již v době studia na VŠ (firmy, státní instituce, veřejnost i soukromé individuální kurzy).
Po skončení studia pracovala 1 rok na Britském velvyslanectví v Praze a později téměř 9 let jako asistentka indonéského velvyslance na Indonéském velvyslanectví v Praze. Po celou tuto dobu aktivně používala angličtinu (kontakt s diplomaty, překlady, tlumočení).
Od roku 2010 pracuje jako lektorka angličtiny pro naši jazykovou školu Lundonia. Vyučuje ve veřejných i firemních kurzech, dospělé i děti.
Tato práce ji moc baví a je zároveň jejím koníčkem. Další její záliby jsou cestování a sport. Jitka procestovala mnoho zemí světa, díky studiu angličtiny dlouhodobě pobývala také ve Velké Británii a v Kanadě.
Jitka rozhodně souhlasí s názorem, že studium jazyků je moc důležité, znamená velkou výzvu i šanci pro nás všechny. Vynaložené úsilí se určite bohatě vyplatí. Jitka věří v heslo: „Per aspera ad astra“ neboli „Od úsilí ke hvězdám“….

 

DALŠÍ POSILY NAŠEHO TÝMU

Lenka Perníčková – lektorka Pilates

Markéta Vopičková Cipprová – lektorka kroužků tvoření

Lektoři v rámci spolupráce s JŠ Easyspeak

Ashley Hamlin 

v Lundonia Hub Davle – den výuky STŘEDA ve šk. roce 2017/2018

Rodilá mluvčí z USA, Michigan. Narozena 1990. Ukončila vysokoškolské studium, obor „Public relations and Communication“ na univerzitě v Michiganu.Je držitelkou certifikátu TEFLNaposledy pracovala jako asistentka v rodinné firmě zaměřené na reality a jako managerka v oblasti médií a tvorbě webových stránek.Vyučovala děti ve věku od 3 let krasobruslení. Jako krasobruslařka soutěžila 12 let za USA.Zájmy : krasobruslení, četba, fotografování, cestování, snowboard

 

 

 

Kontakty:

LUNDONIA HUB DAVLE

Recepce


PONDĚLÍ - Zavřeno
ÚTERÝ 09:00 - 12:00 / 13:00 - 17:00
STŘEDA 13:00 - 17:00
ČTVRTEK 09:00 - 12:00 / 13:00 - 17:00
PÁTEK 09:00 - 12:00

+420 606 246 127
recepce.lundonia@seznam.cz

Vstupte do fotogalerie:

Kontakt:

  • Město:Davle
  • Telefon:+420 606 246 127
  • Email:

Následujte nás: